Roboty drogowe, budowlane, przygotowawczw - sprzedaż kruszyw

GAMA Sp. z o.o
GAMA Sp. z o.o

Aktualności

Strona główna » Aktualności

wielkość tekstu: A | A | A

 • PARK TYSIĄCLECIA W SOSNOWCU

  Zaprojektowany i budowany przez nas Park Tysiąclecia w Sosnowcu, którego oddanie do użytku zaplanowane jest na czerwiec 2021 roku, jest dotychczas największym projektem powierzonym nam do realizacji. Rewitalizacja parku, przy zachowaniu jego leśnego charakteru, prowadzona jest na powierzchni niemal 43 hektarów. Posadzonych zostało tam ponad 11 tysięcy nowych drzew, krajobraz wzbogaci się również o prawie 11 tysięcy bylin, cebul i krzewów. Odtworzyliśmy i zrewitalizowaliśmy zbiornik wodny nazywany Rowem Kalnym oraz przestrzenie śródleśnych żabowisk. Po jednym z podmokłych terenów będzie można się przejść ścieżką w formie kładki na palach. W ramach modernizacji przestrzeni pojawi się około 2,5 km ścieżek dla młodszych i starszych miłośników przyrody. Park oświetlać będzie 90 latarni, a dla wygody odwiedzających park ustawimy 40 kompletów drewnianych ław i stołów oraz stojaki rowerowe. W lesie pojawią się domki dla ptaków, nietoperzy i owadów, a także tablice edukacyjne wyjaśniające różne zjawiska przyrodnicze. Na nowo zaprojektowanym terenie dostępne będą ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami, a po zakończeniu prac teren ma szansę stać się jedną z większych atrakcji przyrodniczych w Sosnowcu.

 • PARK ROZKÓWKA W BĘDZINIE

  Do końca tego roku oddamy również do użytku mieszkańców Park Rozkówka w Będzinie, który zapewni idealny sposób na spędzenie wolnego czasu – zarówno aktywnie, jak i odpoczywając po ciężkim dniu pracy. W programie rewitalizacji terenu wykonaliśmy trasy pieszo-rowerowe i dla ruchu konnego, ale znalazły się tam również takie atrakcje jak ozdobne ławki oraz ławostoły, tropy zwierząt, bajkowy plac zabaw czy chociażby przepięknie wykonane przez mistrzów rzemiosła drewniane rzeźby. Posadziliśmy prawie 1500 roślin, między innymi maliny, agrest, porzeczki, jabłonie czy brzoskwinie. To wyjątkowa okazja, by odwiedzić Będzin i przekonać się jakie piękno skrywa w sobie ten zakątek Polski.

 • ZBIORNIKI W LEŚNICTWIE CIOCHOWICE

  Powierzone nam zadania nie zamykają się jedynie do rewitalizacji parków. Zakończone w tym roku prace na terenie gminy Rudziniec pozwoliły nam na realizację kompleksowych działań, które na celu miały zabezpieczenie pobliskich lasów przed zagrożeniami pojawiającymi się ze strony zarówno gwałtownych, jak i długotrwałych zmian klimatycznych. Bez naszej ingerencji obecna tam flora oraz fauna narażona byłaby na pożary, powodzie oraz ciągłe zmiany atmosferyczne sprzyjające niszczeniu się wielu gatunków roślin oraz ryb. Odbudowane zostały obiekty małej retencji składających się z jednego zbiornika suchego oraz jednego zbiornika mokrego w leśnictwie.

 • BIELSKO BIAŁA LAS KOMUNALNY ORAZ UJŚCIE RZEKI STRACONKA

  Wkrótce będzie się czym pochwalić w mieście Bielsko-Biała, gdzie obecnie trwają prace projektowe mające na celu rewitalizację lasu komunalnego „Cygański Las” wraz z częścią parkową oraz ujście Straconki do rzeki Białej. Ten projekt jest dla nas niezwykle istotny, ponieważ tereny te są uważane za jedne z najpiękniejszych w tej części kraju, z których licznie korzystają mieszkańcy i turyści. W programie prac łączymy elementy rekreacyjne, edukacyjne oraz przyrodniczych terenu, dzięki czemu możliwe będzie pełne doświadczenie piękna i funkcjonalności opisywanego obszaru.

 • Park angielski w Jaworznie

  W 2018 r. rozpoczęliśmy prace związane z realizacją zadania polegającego ...

  1gru2020
 • Spoiwo drogowe GAMBET

  GAMBET® to wapienne popioły lotne do mieszanek związanych spoiwem ...

  23cze2019
 • Aktualnie realizowane kontrakty

  Wykonanie zagospodarowania terenu zielonego nad rzeką Białą, w ...

  17cze2019
 • Nowa strona internetowa

  Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z ...

  31maj2019

01

Rekultywacja i zagospodarowanie terenu

02

Wykonywanie dokumentacji projektowej

03

Kompleksowe przygotowanie dokumentacji do pozwoleń, decyzji budowlanych i środowiskowych

04

Budowa, rekultywacja i zamykanie składowisk odpadów w tym niebezpiecznych i szkodliwych

05

Budowa obiektów hydrotechnicznych oraz zbiorników wodnych

06

Projektowanie i pielęgnacja terenów zieleni, wycinka drzew

07

Transport i zagospodarowanie odpadów

08

Wypożyczanie sprzętu budowlanego z systemami 3D (GPS)

Adres

GAMA Sp. z o.o.
43-600 Jaworzno
ul. Chopina 94

woj. śląskie
NIP: 6292195745

KONTAKT

+48 32 61 568 50
e-mail: biuro@gama-jaworzno.pl

0
zrealizowanych kontraktów

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
wypełnij formularz zapytaniowy

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook